• Pod marką "MaxxTech Usługi Informatyczne" - świadczę bogaty wachlarz usług informatycznych.  Z punktu widzenia "przysłowiowego" Kowalskiego - wydawać by się mogło, że bardzo tradycyjnych. Każda z usług może być jednak zrealizowana w wielu wariantach, które zależą m.in. od czasu realizacji, sytuacji i konfiguracji po stronie klienta oraz złożoności problemu lub co również ma znaczenie - pod względem przeznaczonych na to środków finansowych.


  • Występują również projekty, które wymagają bardzo nie szablonowego podejścia do powstałego zagadnienia oraz wymagają zaangażowania sił i środków na wiele wyższym poziomie niż standardowy, który jest wystarczający do szybkiego rozwiązywania codziennych zgłoszeń. Różne firmy to różne profile i zakresy działalności, to różnorodność technologiczna zasobów IT, to różnorodne rozwiązania systemów IT. Współpraca z największymi producentami rozwiązań w branży IT, to chleb powszedni w tego typu przypadkach. Dzięki tego typu rozwiązaniom, Klient w każdym przypadku - zawsze otrzyma pomoc na odpowiednim poziomie, w najkrótszym możliwym czasie.


  • W takiej sytuacji, dzięki wspomnianej współpracy - nie istnieją problemy nie do rozwiązania. Szybka i dogłębna analiza problemu, wybór odpowiedniego rozwiązania oraz wycena i akceptacja Klienta - są w stanie utrzymać ciągłość funkcjonowania infrastruktury IT w Twojej firmie, bez nie kontrolowanych przestojów w działalności firmy. !!

Jeżeli zaistniały problem w zakresie infrastruktury IT wydaje się nie do przeskoczenia, a jego rozwiązanie zdecydowanie poprawi funkcjonowanie firmy - zgłoś się już dziś

Wizyta informatyka oraz rozmowa na temat powstałego problemu - nic nie kosztuje !!